Hakkımızda

Hakkımızda

1985 yılından beri makina ve metal sektörüne vermiş olduğumuz hizmeti, 2012 yılında kurulan firmamız ile bize miras kalan aile mesleği ve geleneğini, kaliteden ödün vermeden sürdürmekteyiz.Bugün toplamda 1000m2 kapalı alana sahip olarak iki ayrı lokasyonumuzda taşıyıcı sistemler alanında faaliyet göstermekteyiz.

BUDMİL® markamızla  Otomotiv, Petrol, İnşaat, Demir-Çelik, Maden, Kimya, Gıda ve Tekstil gibi çeşitli sektörlere hizmet etmekteyiz.

Üretim ve üretime yardımcı makinaların münferit imalatlarına kadar geniş bir yelpaze içindeki hizmetlerimizin yanında patentini aldığımız ve çeşitli kurumlarca da desteklenen AR-GE ve İNOVASYON çalışmalarıyla gücünü artıran BUDMİL MAKİNA 7 beyaz yaka, 15 mavi yaka olmak üzere toplamda 22 personeliyle müşterilerine nitelikli hizmetler sunmaktadır.

MİSYONUMUZ


Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda güven ve kalitemizden ödün vermeden, bilgi ve tecrübelerimiz ışığında çözüm üretici özel çalışmalar sunmaktır.

VİZYONUMUZ


Müşterilerimizin ihtiyaçlarını teknolojik gelişmelerin paralelinde, gerektiğinde bu gelişmelerin öncüsü olarak en iyi ve en verimli ürünleri üreten firma olmaktır. Planlı gözden geçirmeler ile sistemi kontrol altında tutan BUDMİL MAKİNA müşterilerini memnun eden, çalışanlarına güvenli ve sağlıklı ortamlar sunan, çözüm sunduğu müşteri firmaları ile koordineli çalışan, yerli üretime öncülük ederek sürekli gelişen bir kurum olmayı hedefler.